Kamizelka NEVADA - STRZELEC

Cena: 970,00 zł 970.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Kod produktu: NEVADA-WP

Opis

NEVADA dla STRZELCA PRAWORĘCZNEGO posiadająca (w odróżnieniu od naszego standardowego modelu) tylko jedną klamrę szybkiego wypięcia ROC 40 na lewym ramieniu, na prawym zaś zastosowana została szelka z regulacją. Dzięki eliminacji klamry na prawym ramieniu wygodniej można przyłożyć kolbę karabinu do dołka strzeleckiego.

Dodatkowo model ten został wyposażony w przylegające do kamizelki klamry umożliwiające podpięcie DWÓCH WYMIENNYCH PANELI (dokupić można od razu dwa bądź tylko jeden wybrany) Są to:

panel wymienny w systemie MOLLE,

i / lub

panel wymienny na 3 magazynki do M4/AR/AK Beryl – gumki można sobie wyregulować pod wysokość danego magazynka.

W przyszłości potencjalnie daje to możliwość wymiany na panele pod inne typy magazynków, bo rozstaw klamer będzie zachowany.

 

Kamizelka taktyczna NEVADA typu Plate Carrier wykonana z wytrzymałej Cordury 560 z właściwościami IRR. W przypadku cordury MULTICAM stosujemy wyłącznie oryginalną cordurę z USA.

NEVADA Została wyposażona w przedni i tylny panel na wkłady balistyczne zgodne ze standardem SAPI w rozmiarach: M (24x32 cm), L (26x34 cm) lub XL (28x36 cm). Rozmiar S jest technicznie nie wykonalny.

W pasie cummerbund również można przenosić boczne wkłady balistyczne o maksymalnym rozmiarze 15 x 21 cm. Kamizelka NEVADA posiada tzw. windę (taśma zakończona rzepem), dzięki której można ustabilizować i przenosić krótsze płyty balistyczne np. rozmiaru 25x30 cm w standardowym rozmiarze L. Różnicę na wysokość kompensuje się windą.

Płytę przed wypadnięciem zabezpiecza dodatkowo rzep miękki 10 cm wszyty na całą szerokość kamizelki (podszewki) oraz 5 cm rzep twardy jako zamknięcie komory płyty (również przez całą jej szerokość).

Dzięki naszytym zarówno na froncie, jak i z tyłu kamizelki, taśmom w systemie MOLLE możliwe jest rozmieszczenie ładownic i zasobników wedle preferencji strzelca. Boczne moduły cummerbund z możliwością regulacji obwodu także zostały pokryte taśmami MOLLE/PALS. System regulacji obwodu znajduje się pod tylną klapą. Należy ją odrzepić, odchylić klapę i mamy dostęp do regulacji.

W kamizelce NEVADA zastosowano wytrzymałe klamry szybkowyczepne typu ROC 40 (jedna sztuka – lewe ramię) i ROC 80 w pasie cummerbund.

W przypadku osób leworęcznych, które klamrę chciałyby mieć wyłącznie na prawym ramieniu, bądź osób chcących całkowicie zrezygnować z obu klamer ROC 40 należy taką uwagę wpisać W KOMENTARZU przy składaniu zamówienia.

 

Dopasowanie kamizelki do sylwetki zapewniają regulowane taśmy z rzepem umieszczone na ramionach. Znajdujące się na ramionach COMFORTPADY wyposażone są w siatkę dystansującą zapewniającą odpowiednią wygodę użytkowania i należytą wentylację.

W górnej części pod panelem pokrytym rzepem znajduje się KIESZEŃ ADMINISTRACYJNA (tzw. kangur).

Każda NEVADA posiada w standardzie wytrzymały UCHWYT EWAKUACYJNY oraz RZEP PĘTELKĘ z przodu i na plecach do umieszczenia np. emblematów.

 

Przy zamówieniu należy kierować się wielkością płyty, którą kamizelka musi zmieścić.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl